همیاری ساخت بنای جدید سالمندان بابل

بنای جدید
بنای جدید
بنای جدید
بنای جدید
بنای جدید
بنای جدید
بنای جدید
بنای جدید
بنای جدید
بنای جدید

 

موسسه حمایتی سالمندان حضرت باب الحوائج موسی ابن جعفر (ع) شهرستان بابل که سالهاست نگهداري از سالمندان بي سرپرست و نيازمند را بر عهده دارد، براساس کارشناسی ها و پيش بيني نیازهای آتی منطقه و اهداف آینده نگرای موسسه ، زمینه های احــــداث مجتمع بزرگ حمایتی سالمندان حضرت باب الحوائج (ع) را فراهـم نموده است . این پروژه جدید که با اميد به عنايات خداوندي از افتخارات شهر و استان خواهد گرديد، پذيراي تعداد 300 نفر سالمند زن و مرد از سراسر استان مازندران خواهد بود.

 

زمين اين ساختمان به مساحت 5000 متر مربع در منطقه بوله کلاي مرزون آباد بابل توسط جناب آقاي ناصر حمزه جهت ساخت و ساز به مؤسسه اهداء گرديده است .جا دارد تا از کلیه شهروندان عزیز و خیّر که با کمک های خرد و کلان خود در برپایی این باقیاتُ الصُالحات ارزشمند سهیم گشته اند نهایت سپاس و امتنان خود را تقدیم داشته خصوصا امتنــان و قدردانی خود را از جناب آقاي حاج غلامحسين غلامحسين زاده ، جناب اقاي ناصر حمزه ، جناب آقاي آيت الله بيِژني و خانواده های محترم: واحدی، طبری پور، ثاقب، ماهیچی، موعودی، پیرزاده و جعفریان به محضر این انسانهای وارسته ابراز داریم.

 

خانه سالمندان حضرت باب الحوائج (ع) آمادگی دارد تا در صورت تمایل خیّرین محترم ، قسمت های مختلف این بنـای ارزشمند را به نام این عزیزان نام گذاری نماید . این تلاش مقدس با همت و جدیت فراوان ادامه دارد و به یاری خداوند تا تکمیل هر چه سریع تر پروژه ادامه خواهد یافت. موسسه حمایتی سالمندان حضرت باب الحوائج (ع) مشتاقانه پذیرای کمک های بی دریغ همشهریان عزیز و بانیان خیر در اجرای این صدقه جاريه ارزشمند می باشد

 

 اين يک يادگار ماندگار است

تلفن: 011.32197032 , 011.32197033

شماره حساب همیاری موسسه سالمندان باب الحوائج (ع) بابل

................. 0106926841006 بانک ملی (شعبه باغ فردوس)

.................. 0102551784009سپهر بانک صادرات (شعبه مدرس)

......................... 676045/39جام بانک ملت (شعبه سبزه میدان)

................................ 3860 قرض الحسنه ولی عصر (شعبه مرکزی)

آدرس: بابل، میدان کشوری، خیابان شهید سرگرد قاسمی، کوچه دانش 12

 

 

مؤسسه حمایتی سالمندان باب الحوائج (ع) بابل - 1393  حمیرانی